Powrót

Zapytaj o wycenę

Wykończenie
wnętrz

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe wykończenia wnętrz, adaptacje i remonty mieszkań, domów i łazienek. Remonty i wykończenia wnętrz wykonywane są profesjonalnie, terminowo i zgodnie ze sztuką budowlaną. Doświadczenie zdobyte na rynku sprawia, że świadczymy usługi najwyższej jakości, w oparciu o najnowsze technologie, wykorzystując do tego profesjonalne narzędzia.

Podczas aranżacji i realizacji prac wykończeniowych i remontowych kierujemy się najnowszymi trendami, co przekłada się na estetykę, funkcjonalność oraz doskonały design wykończenia wnętrz mieszkań, domów, łazienek.

Remonty oraz wykończenia mieszkań przeprowadzane są zawsze na podstawie umowy, sporządzonej wspólnie z klientem. Zakończenie usługi remontowej zwieńczone jest odbiorem prac przez właściciela/inwestora oraz wystawieniem faktury VAT przez wykonawcę.

Oferujemy również bezpłatną wycenę prac, doradztwo techniczne oraz pomoc w dobraniu optymalnych rozwiązań i materiałów wykończeniowych.

Oferta skierowana jest do osób szukających wykonawcy do wykończenia wnętrz oraz osób planujących remonty mieszkań, wykończenia domów lub remonty łazienek.

Do dyspozycji mają Państwo również propozycje gotowych pakietów wykończeniowych w atrakcyjnych cenach.

Pobierz